O nas

„Dobre Miejsca” to mini sieć hoteli, restauracji i punktów agroturystycznych, zlokalizowanych w malowniczych zakątkach ziemi dolnośląskiej. Nasze obiekty to nie tylko miejsca noclegowe, sale balowe i konferencyjne, ale kompleksowa oferta pobytowa, w której oprócz wypoczynku i dobrej kuchni, otrzymacie Państwo paletę dodatkowych atrakcji. Hotele „Niezły Młyn” i „Stacja nad Kwisą”, a także agroturystyka w „Stanicy na Przełęczy” zapraszają w swoje gościnne progi!

 
Chcesz spędzić wolny czas indywidualnie lub w gronie rodzinnym? Wśród przyjaciół lub znajomych z pracy? Organizujesz konferencję, spotkanie biznesowe? Szukasz odpowiedniego miejsca na weekendowy wypad? Chcesz zorganizować niezapomniane wesele lub imprezę urodzinową? Lubisz wędrować, strzelać z kuszy, bawić się w paintball, żeglować, brać udział w konnych krossach, przejażdżkach bryczką, kuligach, raftingach rzecznych, czy rajdach quadami? - „Dobre Miejsca” stworzone są z myślą o Tobie!

Do dyspozycji naszych gości oddajemy restauracje, w których można zorganizować zarówno kameralne przyjęcia, jak i imprezy taneczne na ponad 150 osób! Nasze obiekty turystyczne dysponują setkami miejsc noclegowych – oferujemy wynajem pokoi hotelowych i agroturystycznych, jak również możliwość zarezerwowania całego ośrodka. W każdym z nich można skorzystać z relaksu i odnowy biologicznej w jaccuzzi, saunie, basenie, gabinecie masażu lub sali gimnastycznej.

Masyw Ślęży, Pogórze Izerskie i Wzgórza Trzebnickie – zapraszamy do wyruszenia w jedną z 24 tras turystycznych, pokrywających Dolny Śląsk, jakie przygotowaliśmy w ramach projektu „Dobrych Miejsc”. Nasze obiekty zlokalizowane są w Gryfowie Śląskim u podnóża Sudetów, w Czeszowie pod Wrocławiem i na przełęczy Tąpadła. Tereny te, bogate pod względem piękna przyrody i zabytków architektury, dają nieograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu o każdej porze roku.